Survivor’da ilk eleme adayı belli oldu! Acun Ilıcalı Yunus Emre’ye açtı ağzını yumdu gözünü

Survivor’da haftalar ileledikçe heyecan daha da artmaya başladı. Kırmızı Takım ile Mavi Takım dokunulmazlık mücadelesinde büyük efor sarfetti. Oyunu Kırmızı Takım 12-9 kazanarak dokunulmazlığın ve ödülün sahibi oldu. Mavi Takım’dan ise 1 isim eleme adayı olarak belirlendi.

BERNA İLE YUNUS EMRE BİRBİRİNE GİRDİ

Oyun esnasında Berna, sayı kaybeden Yunus Emre’nin elindeki topları isteyince olanlar oldu. Topları vermek istemeyen Yunus Emre, Berna’ya tepki gösterdi. Olaya müdahil olan Sercan da Berna’ya bağırarak “Nabzı yüksek adama bunu yapamazsın, hadi bench’ine” diyerek tepki gösterdi. “Sen kime ne diyorsun ya” diyen Berna Yunus Emre’nin burnunun dibine girdi. Yunus Emre’nin üzerine yürüyen Berna, gerilimi iyice tırmandırdı ve arkadaşları olayı zor yatıştırdı.

OLAY YUNUS EMRE İLE HAKAN’IN TARTIŞMASI İLE DEVAM ETTİ

Olayı ayırmaya çalışan Hakan’ın sözlerine de sinirlenen Yunus Emre “Çık git şuradan” dedi. Hakan’ın doğru konuş, beni kızdırma demesine daha da sinirlenen Yunus Emre “Konuşmazsam ne yapacaksın, kızarsan ne olacak?” diyerek bağırmaya başladı.

“ONA ÇOK KIZGINIM”

Acun Ilıcalı yaşanan kavgayı önce Berna’ya sordu. Berna “Oyunu kazandım, ailemi ve sevenlerimi sevindirmek için normal sirk şovu yapacaktım. Bana doğru gelen Yunus Emre’ye toplarını alabilir miyim dedim. O da küfür edince ben afalladım bu kadar zihniyeti düşük ve IQ’su buna yeten, aklı hep oraya giden bir erkek olduğu için şok oldu. Sonra ben sakinleşmeye çalışırken Sercan müdahil oldu ve ona da şaşırdım. Özür edip sonra özürünü geri alıyor. Ona çok kızgınım. Onunla konuşulmuyor. Çok rahatsız oldum, gülüyor, yanımdan geçiyor bir şeyler diyor. Aşırı kızgınım ona” dedi.

ACUN ILICALI HAKAN’I DA ELEŞTİRDİ

Hakan bu gibi durumlarda sana net bir eleştiride bulunmam gerekiyor. Öncelikle bu gibi durumlarda hep insanların üzerine gidiyorsun. Turabi’nin zamanında üzerine gittin, Nagihan’ın üzerine gittin. Kendini çok tutamayan yarışmacılar var, sinir kat sayısı yüksek yarışmacılar var ve hep üzerlerine gidiyorsun. Yunus Emre orda üzerine gidiyorsun parlayarak, temaslar var, orda neyin peşindesin belli değil. Müdahalen doğru da niye ayırıp sonra Yunus Emre yatıştıramadım diyen bir Hakan yok. Bakıyorum Yunus Emre zaten parlamış sen üzerine gidip bir temas istiyorsun ben bunu anladım. Nagihan’ın da Bozuk’un da üzerine gittin. Parlayan insanların üzerine gitme gibi bir hastalığın var.

“VERDİĞİMİZ CEZALARLA USLANMIYORSUN”

Yunus Emre şimdi konu şu, olayı net izledim. Berna’nın üzerine gelmesine gerek yok. Hakan konuyu uzatıyor, adam parlayacak Hakan üzerine geliyor. Bunları anlıyorum. Şimdi değerlendirmeme geleyim. Ben burada hiçbir kadın yarışmacıya senin söylediğin sözleri söylettirmem. Senin konuşman bizim kurallarımızın dışında. Kadınlarla böyle konuşamazsın. Sinirli olabilirsin bu bizi ilgilendirmiyor. Biz ortamımızda senin konuşmalarını duymak istemiyorum. Bir kere ağzından kaçsa anlarım. Defalarca söylüyorsun. Buranın kuralları var. Berna gayet sakin istiyor topları. İnsanları tehdit etmen, üstüne defalarca aynı kelimeleri kullanman şunu gösterdi bize; sen verdiğimiz cezalarla bir türlü uslanmıyorsun. Biz ceza verdikçe sen aynı şeyleri yapıyorsun. Sana bundan sonraki 4 ödülden yararlanmama cezası veriyoruz. Bu tip hareketleri yaptığın sürece de ödül yüzü görmeyeceksin. Burası kimsenin kafasına göre cirit atacağı bir yer değil. Yapamazsın!

İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Konseyde yapılan oylamada 7 Aysu ve 5 Berna’ya oy çıktı. Böylelikle haftanın ilk gitme adayı Aysu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x